#

TEMSİLCİLİKLER

TEMSİLCİLİKLER

ELMIA AB

Elmia Fuar ve Kongre Merkezi İsveç’in Jönköping şehrinde yer alır ve 1960’de tarım fuarları için kurulmuştur. Daha sonra yat, otomobil ve diğer pek çok başka endüstri fuarları için kapılarını açmaya başlayan Elmia AB, 34.000 m2 ‘lik 4 büyük ve daha küçük hollerden oluşan bir sergileme alanına sahiptir.

İskandinav bölgesinin kalbinde yer alan Elmia AB, başarılı etkinlikler planlamanıza ve gerçekleştirmenize yardımcı olan, ayrıca proje yönetimi, katılımcı hizmetleri ve stand tasarımları hizmetleri veren önemli etkinlik organizatörlerinden biridir.

Web Sitesi: https://www.elmia.se/en/

GL Events

İhtisas fuarları konusunda uzmanlaşmış, beş kıtada ve 20'den fazla ülkede bulunan ofisleriyle 40 yılı aşkın deneyime sahip olan GL Events; fuar sektörünün en önemli etkinlik organizatörlerinden biridir. Her yıl 250’nin üzerinde düzenlediği fuar organizasyonu ile gastronomi, gıda işletmeleri, üretim, yapı, sanayi, spor ve eğlence, otomobil, ev ve iç tasarım, moda, tarım, çevre, perakende ve sağlık gibi birçok alanda etkinlik hizmeti vermektedir.

Grup, ayrıca her türlü etkinlik tasarımı ve üretiminde kurum ve kuruluşlara yardımcı olmakla beraber, fuar ve kongre merkezlerindeki bağlantılarını kullanarak, beş kıtada gerçekleşen etkinlikler için müşterilerine destek olmaktadır.

Web Sitesi: https://www.gl-events.com/en

Hyve Group

Hyve Group organizasyonunu yaptığı fuar ve konferanslar ile her yıl milyonlarca sektör profesyonelini bir araya getirmektedir. Grup, her yıl 13 ülkede 130'un üzerinde sergi ve konferans düzenlemekte ve dünya genelinde 17 ofiste 1200'den fazla personel istihdam etmektedir.

Vizyonu, olağanüstü bir deneyim ve müşterilerine yatırım getirisi sağlayan, dünyanın önde gelen kaçırılmaması gereken etkinlikler portföyü oluşturmaktır.

Web Sitesi: https://hyve.group/Home

Informa Markets

Informa Markets organizasyonunu yaptığı ticari fuarlar ile endüstrilerin ve pazarların gelişmesine katkıda bulunan en önemli etkinlik organizatörlerinden biridir. Sağlık ve ilaç, altyapı, inşaat ve emlak, moda ve giyim, konaklama hizmetleri, yiyecek ve içecek gibi pazarlarda 550'den fazla B2B etkinliği ve ticari etkinliklerle portföyünü genişletmiştir.

Dünyanın dört bir yanındaki müşterileri ve iş ortaklarını bir araya getirerek düzenlediği ticari fuarlar ile deneyim ve iş yapma fırsatları sunmaktadır.

Web Sitesi: https://www.informamarkets.com/en/home.html

Iteca

Iteca, Kazakistan ve Orta Asya'daki uluslararası fuar organizatörü- ITE Group Plc'nin ortağıdır. ITE her yıl işletmelerin B2B ve B2G pazarında görünürlüklerini arttırmakta yardımcı olan yaklaşık 40 etkinlik düzenlemektedir.

Kazakistan ve Orta Asya'da fuar hizmetlerinde lider bir şirket olan Iteca, petrol ve gaz, enerji, madencilik, inşaat, lojistik, gıda, tarım, medikal ve sağlık alanlarında etkinlikler düzenlemektedir. Etkinlik yönetimi alanındaki 25 yıllık tecrübesiyle müşterilerine hizmet veren Iteca tüm dünyada 65 ülkede başarılı iş birlikleri yürütmektedir.

Web Sitesi: https://iteca.kz/en/

Messe Essen

1913 yılında kurulan Messe Essen’in başarılarla dolu uzun bir tarihi vardır. Bugün, 100 yıldan fazla bir süre sonra, dikkate değer gelişimi rakamlarla gösterilmiştir:

  • 200 çalışan
  • Yurtdışında 12 uydu etkinliği bulunan, önde gelen 10 uluslararası fuar dahil olmak üzere yaklaşık 55 farklı fuar
  • Yaklaşık 160'tan fazla ülkeden yılda 1,5 milyon ziyaretçi
  • Messe Essen fuar alanında yaklaşık %40'lık bir yabancı payı ile 90 ülkeden yaklaşık 15.000 katılımcı
  • 110.000 m² fuar alanı ve 20.000 m² açık hava sergi alanı
Web Sitesi: https://www.messe-essen.de/essen-fairground/

Reed Exhibitions

Ticareti oluşturan, markaları büyüten ve müşteriler için olağanüstü ağlar yaratan küresel bir etkinlik düzenleyicisi olan Reed Exhibitions küresel portföyü ile yılda yedi milyondan fazla insanı kendine çekmekte ve etkinliklerin yapıldığı her yerde yerel ekonomiyi canlandırmaktadır.

Reed Exhibitions sektördeki uzmanlığı ve 30 ülkede 500 etkinlikte müşteri odaklı deneyimler sunmasıyla tanınmaktadır.

Her yıl, 43 endüstri sektöründe dünya çapında 500 muhteşem etkinlik sunarken, tüm dünyada istisnai ve yaratıcı ekipler tarafından oluşturulan ve sunulan 25'in üzerinde canlı etkinlik düzenlemektedir.

Endüstri sektörleri kozmetikten mühendisliğe kadar uzanmaktadır.

Web Sitesi: https://www.reedexhibitions.com/

TARSUS GROUP

1998 yılında kurulan Tarsus Group LTD. özellikle yüksek büyüme potansiyeli taşıyan pazarlarda olmak üzere dünya çapında ticaret fuarları ve B2B etkinlikleri düzenlemektedir. Şimdiye kadar 19 ülkede, hava teknolojileri, otomotiv, tarım, eğitim, kozmetik, tekstil, sanayi gibi yirmiden fazla sektörde, 180’den fazla B2B etkinlik organize eden Tarsus Group 1 milyondan fazla ziyareçtiyi 30.000’den fazla katılımcı ile bir araya getirmiştir.

Web Sitesi: https://www.tarsus.com/

The Emirates Falconers Club

24 Eylül 2001 tarihinde kurulan The Emirates Falconers Club; ataların mirasını gelecek nesillere aktararak, BAE ve Körfez şahin yetiştiricilerine hizmet vererek, şahinleri ve av hayvanlarını koruma hedefinde kısa sürede büyük başarılara imza atmıştır.

EFC; düzenlediği etkinlikler ile şahin yetiştiriciliği teşvik etmeyi ve otantik Arap mirasını korumayı amaçlamaktadır.

EFC; her yıl Abu Dabi’de düzenlenen Adıhex “Uluslararası Avcılık ve Binicilik fuarını” düzenlemektedir.

Web Sitesi: http://www.efcad.ae/?lang=en-gb

VEFAC

1974 yılında kurulan Vietnam Fuar ve Sergi Merkezi (VEFAC) Vietnam’ın değişen sosyo-ekonomik taleplerini yansıtmak ve karşılamak için sürekli kendini geliştirerek fuarlar, konferanslar ve kültürel etkinlikler düzenliyor.

Hanoi'de yaklaşık 7 hektarlık bir alana yayılan VEFAC, 10, 000 metrekarelik zemin alanında 3 büyük fuar alanı, 3 modern konferans salonu ve yüksek kaliteli yardımcı tesisler bulunmaktadır.

Vietnam'ın fuar, konferans ve özel etkinlikler için en büyük ve önde gelen merkezi olan VEFAC, çok çeşitli yerli ve uluslararası şirketlere güvenle ev sahipliği yapıyor ve her yıl ülkenin en önemli kültürel etkinliklerini düzenliyor.

Web Sitesi: http://vefac.vn/en/